Başvuruları kaçırmayın!

Anadolu Efes’in sürdürülebilir turizmle yerel kalkınmaya destek vermek üzere hayata geçirdiği Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu'nun yeni dönem başvuruları 11 Nisan’a kadar devam edecek.

Sürdürülebilir turizmle yerel kalkınmaya destek vermek üzere Anadolu Efes, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle, hayata geçirilen Gelecek Turizmde Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu’nun yeni dönem başvuruları başladı.

EĞİTİM DE VERİLECEK

11 Nisan’a kadar alınacak başvurular içinden seçilecek projelere, fonun yanı sıra eğitim, danışmanlık ve iletişim desteği sağlanacak. Sürdürülebilir Turizm Destek Fonu’yla, özel ve kamu kurumlarının işbirliği içinde yerel kalkınma odaklı turizme yönelik uygulamaların desteklenmesi ve sürdürülebilir turizm projelerinin artması hedefleniyor. 2013 yılında Türkiye genelinde 63 ilden 252 proje başvurusu arasından "yüzde 100 Misia", "Mardin'de Kadınlar Liderliğinde Sürdürülebilir Turizm Girişimlerinin Yaratılması" ve "Seferihisar'ın Geleneksel Mutfağı" projeleri fon desteği almıştı.

Diğer Haberler
Haber Tarihi: 03.03.2014

5 altın kurala uymalı!

Uluslararası kariyer hedefleyenler...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Ödüle giden yolu arkadaşlar çiziyor

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik yeni bir ödüllendirme sistemine geçti...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Kadınları hayallerine bir adım daha yaklaştıracak

Hayalindeki Sen Ol...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Smartteam web sitesine taşındı

Sertrans Logistics, Smartteam modülünü internet sitesinde faaliyete geçirdi...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Öğrenciler için vergi maratonu

Türkiye temsil edilecek...