Bu yıl yerli sanatçılarla konser düzenleyeceğiz

Geçtiğimiz yıllarda pek çok yabancı sanatçının Türkiye konserlerini organize eden Life Group Entertainment’ın CEO’su Erdem İpekçi bu yıl Türk sanatçılarla etkinlikler düzenleyeceklerini, Chill Out Festival ile Ekşifest’e ev sahipliği yapacaklarını söyledi

‘Eğlencede dengeler hassas’

Eğlence sektörüne girmek isteyenlere önerileriniz neler?

Eğlence sektöründe dengeler çok hassas. Buna çok dikkat etmek gerekiyor. Gündemi yakından takip etmek, forumları okumak, trendlere hâkim olmak, politikayla haşır neşir olmak, pek çok farklı konuyu bir arada bilmek ve bunları baz alarak geleceği görme yetisine sahip olmak şart. Yine de beklenmeyen olaylar hep karşınıza çıkıyor. Bu noktada en önemli kriter sakinliğin korunması ve o şekilde düşünülüp karar verilmesi.

L ife Group Entertainment şirketler grubunun sahibi ve CEO’su Erdem İpekçi ile ev sahipliği yaptıkları organizasyonları konuştuk. I I Mekânlarınızda ne tür kurumsal organizasyonlara ev sahipliği yapıyorsunuz? Kapalı mekânlarımızda yıl sonu kutlamaları ve lansmanlar çoğunlukta.

Açık mekânlarımızda ise şirket piknikleri, çok özel lansmanlar, motivasyon toplantıları yapılıyor. Maslak Sheraton’un 26. katındaki Qubbe’de ve Life Park’ın içindeki İzoletta’da happy hour, Qubbe Bahçe ve Hint Bahçesi’nde piknikler düzenliyoruz.

 Lifepark için planlarınız nedir?

Mini Şenlik bu yıl da tekrarlanacak mı? Mini Şenlik Lifepark’ın ilk festivali. Bu sebepten bu sene ve her sene tekrarlamayı planlıyoruz. Life Park konsept olarak ailelerin çocuklarıyla zaman geçirmeye geldiği bir kompleks. Life Park her ne kadar müzik festivalleri, konserler ve düğün & davet gibi farklı etkinliklere ev sahipliği yapsa da, günlük bağlamda Izoletta da genellikle çocuklu aileleri misafir ediyor.

CHILL OUT FESTİVAL’E EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ

Lifepark’ta bu sene pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacağız. Chill out Festival 25 Mayıs’ta Lifepark’ta gerçekleşecek. Geçtiğimiz sezon yoğun katılımla gerçekleşen Ekşifest bu sene de ev sahipliği yapacağımız etkinliklerden. Bizim kendi planlarımızda çocuk temalı etkinlikler ve Türk sanatçılarla gerçekleştireceğimiz programlar da olacak.

 

Diğer Haberler
Haber Tarihi: 03.03.2014

5 altın kurala uymalı!

Uluslararası kariyer hedefleyenler...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Başvuruları kaçırmayın!

Anadolu Efes’in Anadolu Efes sürdürülebilir turizm için yerel projelere bu yıl da destek verecek

Haber Tarihi: 03.03.2014

Ödüle giden yolu arkadaşlar çiziyor

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik yeni bir ödüllendirme sistemine geçti...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Kadınları hayallerine bir adım daha yaklaştıracak

Hayalindeki Sen Ol...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Smartteam web sitesine taşındı

Sertrans Logistics, Smartteam modülünü internet sitesinde faaliyete geçirdi...