LC Waikiki çalışanlarının ‘bir fikri var’

Hazırgiyim markası LC Waikiki, çalışanlarının fikirlerini değerlendirebilmek için Bir Fikrim Var projesi başlattı. Projeyle her ay farklı bir departmana yönelik fikirler dinlenecek.

Yaklaşık 15 bin çalışanı bulunan LC Waikiki, Bir Fikrim Var adlı yeni bir proje başlattı. Proje kapsamında Türkiye çapındaki mağazalarında görev alan tüm çalışanlarının fikrini dinleyen LC Waikiki, Danışma Kurulu’nun incelemesinin ardından şirkete değer katacağına karar verilen fikirleri hayata geçirecek. Her ay farklı bir departmana yönelik fikirlerin dinleneceği “Bir Fikrim Var” projesi kapsamında ilk olarak “İnsan Kaynakları” departmanına yönelik fikirler ele alındı. Proje, şirketin diğer operasyonlarını kapsayacak şekilde devam edecek. Proje kapsamında, Türkiye çapında 400’e yakın mağazada görev alan LC Waikiki çalışanları, LC Waikiki departmanlarının daha da geliştirilmesine yönelik fikirlerini, birfikrimvar@lcwaikiki.com üzerinden paylaşabiliyor.

ÖDÜL DE VERİLECEK
Yıl sonunda yapılacak olan “Mağaza Liderleri Zirvesi”nde ise, Bir Fikrim Var ödüllerinin verilmesi planlanıyor. LC Waikiki Yurtiçi Mağazacılık İnsan Kaynakları Direktörü Demet Turan, LC Waikiki’nin çalışanlarının fikirlerine önem veren, onların yönlendirmelerini dikkate alan bir şirket olduğunu belirterek projeyi, şirketin tüm operasyonlarına devam ettireceklerini söyledi.

Diğer Haberler
Haber Tarihi: 03.03.2014

5 altın kurala uymalı!

Uluslararası kariyer hedefleyenler...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Başvuruları kaçırmayın!

Anadolu Efes’in Anadolu Efes sürdürülebilir turizm için yerel projelere bu yıl da destek verecek

Haber Tarihi: 03.03.2014

Ödüle giden yolu arkadaşlar çiziyor

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik yeni bir ödüllendirme sistemine geçti...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Kadınları hayallerine bir adım daha yaklaştıracak

Hayalindeki Sen Ol...

Haber Tarihi: 03.03.2014

Smartteam web sitesine taşındı

Sertrans Logistics, Smartteam modülünü internet sitesinde faaliyete geçirdi...